T inginio pantis“ – originalus pusiau sausas lietuviškas obuolių ir kriaušių sidras, kurio vizitinė kortelė – natūralumas. Lietuviškos obelys ir kriaušės per vasarą sugeria visą saulės saldumą ir lietaus gaivą, sunokina sultingus saldžiarūgščius vaisius – gamta savo darbą atlieka nepriekaištingai. Visa kita – „Anykščių vyno“ meistrų rankose, o jie patirties sėmėsi iš didžiausių ir seniausių Anglijos sidro gamintojų. Natūralaus sidro gamyba grįsta paprastu principu – geras sidras, bręsta lėtai ir ilgai. Kantriai išlaukus, pusiau sausas sidras atskleidžia autentišką savo charakterį ir subtiliausias skonines savybes.
„Obuolių karaliumi“ tituluojamas gėrimas pagamintas iš natūralių obuolių sulčių be dirbtinių aromatų bei dažiklių. Jis natūraliai saldus, nes gaminamas iš puikiai sunokusių, rankomis atrinktų obuolių. Autentišką skonį gėrimas brandina net 6 mėnesius laiką leisdamas žemoje temperatūroje. Tai ilgas ir lėtas procesas, obuolių sultis paverčiantis pusiau sausu sidru ir leidžiantis išryškėti subtiliausioms jo skoninėms savybėms.
Pusiau sauso lietuviško obuolių sidro alkoholio koncentracija – 4,5 % tūrio.
Ilgų eksperimentų vaisius – kriaušių sidras, pagamintas iš natūralių kriaušių sulčių be dirbtinių aromatų bei dažiklių. Jame netrūksta natūralaus saldumo, nes gėrimo gamybai naudojamos tik puikiai sunokusios, rankomis atrinktos kriaušės. Ryškų ir subtilų skonį jam suteikia lėtas, beveik 6 mėnesių, brandinimas žemoje temperatūroje.
Pusiau sauso lietuviško kriaušių sidro alkoholio koncentracija – 4,5 % tūrio.
Pagamintas iš natūralių obuolių sulčių be pridėtinio cukraus, dirbtinių aromatų bei dažiklių. Jis natūraliai saldus, nes gaminamas iš puikiai sunokusių, rankomis atrinktų obuolių. Natūrali fermentacija ir 6 mėnesiai žemoje temperatūroje subrandina pusiau sausą nealkoholinį sidrą, kuriame vis dar ryškiai dominuoja obuolių skonis ir aromatas.
Pusiau sauso lietuviško obuolių sidro alkoholio koncentracija – ≤ 0,5 % tūrio.